Project Description

100% Latexové matrace

NAKÚPIŤ

Latexové matrace na mieru i klasické rozmery

Latexové matrace sa radia k najlepším a najkomfortnejším matracom na trhu. Zásadnými výhodami sú bodová elasticita, vynikajúca priedušnosť, dlhá životnosť, termoregulačné a antibakteriálne vlastnosti. 100% latex je tvorený miliónmi vzájomne prepojených buniek, behom spánku tak dochádza k absolútne prirodzenej cirkulácii vzduchu okolo tela, čím si matrac udržuje ideálne hygienické podmienky. Latexové matrace sa výborne prispôsobia tvaru tela, sú ideálne pre polohovacie rošty. Viac o výhodách latexu si môžete prečítať v našom článku.

Latexové matrace priamo od výrobcu – 100% prírodný latex

V našej ponuke nájdete nespočetne veľké množstvo kvalitných modelov, ktorých ležiacu plochu tvorí 100% latex. Modely ďalej kombinujeme s ďalšími materiálmi, ako je napr. studená pena, kokosové dosky, biotex, pamäťová pena či pružiny Bonell, aby sme zvýšili komfort a vytvorili jedinečné produkty uspokojujúce odlišné potreby ľudí. Samozrejmosťou všetkých modelov je platný certifikát.

Máme mnohoročné skúsenosti s výrobou matracov. Vyrábame klasické rozmery, ale i matrace na mieru. Stačí si u nás vybrať a objednať. Môžete si byť istý, že investícia do latexového matracu sa vám vráti v podobe komfortného odpočinku bez bolesti chrbta a prebdených nocí.

CHCEM SI DOPRIAŤ LUXUS V PODOBE LATEXOVÉHO MATRACU
VIAC O LATEXOVÝCH MATRACOCH
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ