Project Description

Matrace z komfortnej peny

NAKÚPIŤ

Sendvičové matrace, PUR matrace

Obľúbené a cenovo dostupné prostredie pre spánok ponúkajú zdravotné sendvičové matrace, ale i penové alebo PUR matrace. Hovorí sa im sendvičové matrace z tohoto dôvodu, že sú tvorené z niekoľkých vrstiev pien rôznych profilov a tvrdostí. Na ležiace plochy sú využité peny vysokej kvality pre ideálny komfort pri spánku. Moderné riešenie predstavuje tvarovanie PUR peny do tzv. nopiek, ktoré majú masážny charakter. Vďaka tomuto profilovanému povrchu dochádza k prirodzenej masáži a prekrveniu vrchnej časti pokožky.

Súčasťou každého matraca je luxusný poťah, ktorý je možné vyzliecť a vyprať. Podľa typu poťahu sú PUR a sendvičové matrace vhodné taktiež pre alergikov a astmatikov. Najpredávanejšie sendvičové matrace sú z kategórie SUPER VÝHODNÉ AKCIE, kde zakúpite modely za mimoriadne výhodné ceny. PUR matrace sa obecne radia do kategórie lacnejších matracov, takže si ich môže dopriať skutočne každý, i bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do vrecka. Typické rozmery pre sendvičové matrace sú napr. 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 cm.

Grossmann Matrace vyrába tie najlepšie sendvičové matrace

Sme český výrobcovia matracov s dlhoročnou tradíciu a vyrábame sendvičové matrace na mieru a bez príplatku. U nás samozrejme zakúpite i klasické rozmery, ktoré sú bežne skladom. Dopravu na všetky matrace máte zdarma.

PRESKÚMAŤ CENOVO VÝHODNÉ PENOVÉ MATRACE
VIAC O MATRACOCH Z KOMFORTNEJ PENY
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ