Preferencie každého z nás sú odlišné, avšak PUR matrace sa radia medzi stálice na našom trhu a každý si z nich nájde model, ktorý mu najviac vyhovuje.  Prečo sú penové matrace tak skvelé? Vďaka týmto prednostiam:

Ponúkajú vynikajúce ortopedické vlastnosti. Polyuretánová pena sa krásne prispôsobí krivkám tela, a preto poskytuje vynikajúci komfort a dokonalú oporu v akejkoľvek pozícii. Pomocou anatomických zón dokážeme povrch zmäkčiť v požadovaných partiách, a tím sa aktívne rozkladá vyvíjaný tlak tela.

Polyuretán je veľmi pružný materiál, takže ponúka vysoký komfort. Prispôsobí sa pohybu lamiel i pevnému roštu. Preto sú PUR matrace vhodné i na polohovateľné rošty.

Medzi jednu z najvýraznejších výhod PUR matracov sa radí najmä ich veľmi priaznivá cena. Tieto matrace môžeme zaradiť medzi lacnejšie kúsky, pretože sa vyrábajú z dostupného materiálu. Neznamená to však, že by mali poskytovať nižšiu kvalitu. Matrace z PUR peny si i pri nižšej cene zachovávajú skvelú kvalitu a životnosť.

Penové matrace sú obecne ďaleko ľahšie, než napríklad latexové matrace. Polyuretánové modely sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, čo je veľkým plusom. S týmito matracmi sa skvelo manipuluje a ľahko sa prenášajú. Nebude vám robiť problém ani pravidelná hygiena lôžka v podobe prezliekania do nového prestieradla či vyzliekanie a obliekanie poťahu v súvislosti s praním.

PUR matrace sú ideálne pre alergikov a astmatikov, pretože neposkytujú vhodné prostredie pre hromadenie a rozmnožovanie roztočov, plesní a ďalších mikroorganizmov.

PUR matrace prenášajú vlnenie len skutočne minimálne. Matrac je možné pohodlne využiť i vo veľkom prevedení pre dvojlôžkové postele. Ak hľadáte partnerský matrac, potom s istotou voľte penový.

PONUKA MATRACOV

Prečo dať prednosť matracu z PUR peny?

Matrace z PUR majú bohatú históriu, v porovnaní s mladšími materiálmi, pričom sú stále veľmi populárne. Nie je divu, že sa polyuretánová pena i naďalej používa k výrobe skvelých matracov ponúkajúcich vysoký komfort za bezkonkurenčné ceny. Doprajú vám príjemný spánok bez bolesti chrbta, prebdených nocí a minulosťou sa stanú i rána bez energie. PUR matrace sa vyznačujú celou radou benefitov, pričom hlavným plusom je perfektný pomer ceny a kvality. Medzi ďalšie výhody sa radí:

  • veľmi priaznivá cena,
  • dobré ortopedické vlastnosti,
  • vysoká pružnosť,
  • nízka hmotnosť – skvelá manipulácia,
  • ponúka možnosť polohovania,
  • sú vhodné pre alergikov a astmatikov,
  • sú vhodné i pre manželské postele – jeden veľký pre oboch,
  • penové matrace sú taktiež najlepšie matrace pre deti,
  • slúžia pre príležitostné i každodenné spanie.

Vyberajte PUR matrace na mieru i spomedzi klasických rozmerov

Penové matrace sú stálicami na trhu. Oproti minulosti PUR matrace značne zmenili svoj ráz. Ponúkajú oveľa lepšie vlastnosti a svojím prevedením veľmi dobre konkurujú modernejším a mladším materiálom.

PUR matrace priamo od výrobcu – 100% komfort za skvelú cenu

V prípade, že sa rozhodnete zainvestovať do modelov z polyuretánovej peny, vyberať môžete z klasických rozmerov alebo si môžete nechať vyrobiť matrac i na mieru. Vsaďte na osvedčeného výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami na trhu – Grossmann matrace, ktorý vám zhotoví matrac na želanie.

Kontaktovať Grossmann Matrace
100
DOPRAVA ZDARMA

Prezrite si našu kompletnú ponuku matracov a postelí.

Radi vám s výberom pomôžeme.

NAKÚPIŤ